Blog

Çipli kimlik kartları ile parmak izi kimlik doğrulama işlemleri hız kazandı
blog
dha.com.tr 27.11.2023

Mobil kart erişim cihazı biOnay’ın Kurucu Ortağı Ümit Yaşar Usta, son dönemde tapu müdürlükleri, noterler, bankalar, belediyeler, sınav merkezleri ve ziyaretçi kabul noktalarında çipli kimlik kartı ile kimlik doğrulama işlemlerinde kullanılmaya başlandığını söyledi.

Çipli Kimlik Kartlar ve Parmak İzi Doğrulama ile SGK’da Başkaları Adına Yapılan İşlemlerin Önüne Geçilebilecek
blog
fortuneturkey.com

SGK ile anlaşmalı hastanelerde ve diğer kurumlarda, başkaları adına sahte kimlik ile yapılan işlemler, yeni çipli kimlik kartları ve parmak izi doğrulama ile tarih olacak.

 

biOnay’ı şubelerin dışında sahada kullanan ilk banka İş Bankası oldu
blog

Bionay Kimlik Doğrulama Hizmet Sağlayıcısı (KDHS) tarafından sunulan mobil kimlik doğrulama cihazı biOnay, İş Bankası saha satış temsilcileri tarafından yeni müşteri edinimi süreçlerinde kullanılmaya başlandı.

E-imzalar artık kart erişim cihazlarıyla kimliklere yükleniyor
blog
ictmedia.com.tr

E-imza süreçlerinde yeni bir dönem başlıyor. Kart erişim cihazıyla (KEC) e-imza edinme işlemi birkaç dakikaya iniyor; günlük geçerli ve maliyeti oldukça makul e-imzalar artık mümkün hale geliyor. Klasik e-imza (NES) edinimi ve kullanımı maliyetli, uzun bir süreç ve teknik bilgi gerektirirken, KEC ile NES dakikalar içinde teknik olmayan kişilerce kullanılabiliyor.

Parmak iziyle kimlik doğrulama sayısı 2 milyonu aştı!
blog
techinside.com
Son 10 ayda iki milyonun üzerinde vatandaş tapu işlemlerinde biOnay kimlik doğrulama cihazını kullanarak işlem gerçekleştirdi.
1 2 3 24
Türkiye’nin %100 yerli ilk mobil kart erişim cihazı biOnay ile tüm kimlik işlemleri güvende. Yeni çipli elektronik kimlik kartları ile pratik, modern ve güvenli bir kullanıcı deneyimi edinin.